اخبار و رویدادهای مهندسین مشاور هندسه پارس

حضور مهندسین مشاور هندسه پارس در نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی ایمنی در گودبرداری(92/10/09)انجمن مهندسان راه و ساختمان ایران با همکاری برخی از نهادهای علمی و اجرایی کشور ، اقدام به برگزاری «سلسله همایش‌های ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی» نموده است که رویکرد نخست آن با عنوان «ایمنی در گودبرداری»، طی روزهای 27 الی 29 آذرماه 1392 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران، با حضور جمعی از استادان دانشگاه، اندیشمندان و فعالان صنعت ساختمان برگزار گردید.

حضور مهندسین مشاور هندسه پارس در نخستین نمایشگاه و همایش تخصصی ایمنی در گودبرداری

مهندس مهدی رحمانی با اعلام این خبر افزودند: از آنجاییکه، طراحی و نظارت بر اجرای گودبرداری‌ها در شرایط مشکل، یکی از فعالیت‌های اصلی انجام شده در گروه مهندسی زیرساخت‌های مهندسین مشاور هندسه پارس می‌باشد، این مشاور، با حضور در نخستین نمایشگاه و همایش تخصصی ایمنی در گودبرداری، ضمن ارائه آخرین وضعیت پروژه‌های گودبرداری در دست اجرا، به معرفی دستاوردهای خود در زمینة طراحی گودهای ایمن نموده است.

حضور مهندسین مشاور هندسه پارس در نخستین نمایشگاه و همایش تخصصی ایمنی در گودبرداری

همچنین در روز نخست این همایش،آقای دکتر علی فاخر (مدیر مهندسی مهندسین مشاور هندسه پارس)، با ارائه سخنرانی با موضوع «معرفی عوامل اصلی در ریزش گودها»، ضمن تشریح 5 علت اصلی ریزش گود، به ارائه راهکارهایی جهت جلوگیری از بروز حوادث در حین اجرای عملیات گودبرداری پرداختند. فایل ارئه این سخنرانی از سایت همایش یا سایت هندسه پارس قابل دریافت است.

حضور مهندسین مشاور هندسه پارس در نخستین نمایشگاه و همایش تخصصی ایمنی در گودبرداری

در مراسم اختتامیه این همایش، طی مراسمی که با حضور جناب آقای عباس آخوندی (وزیر محترم راه و مسکن)، از اندیشمندانی که در این همایش با سخنرانی، به ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه گودبرداری‌های ایمن پرداختند، با اهدای لوح، تقدیر گردید.

حضور مهندسین مشاور هندسه پارس در نخستین نمایشگاه و همایش تخصصی ایمنی در گودبرداری

علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک‌های زیر کلیک نمایند.

دریافت بروشور تخصصی مهندسین مشاور هندسه پارس برای گودبرداریدریافت بروشور تخصصی مهندسین مشاور هندسه پارس برای گودبرداری

دریافت پوستر سوابق مهندسین مشاور هندسه پارس در پروژه‌های گودبرداریدریافت پوستر سوابق مهندسین مشاور هندسه پارس در پروژه‌های گودبرداری

دریافت پوستر سوابق مهندسین مشاور هندسه پارس در پروژه‌های تونل دریافت پوستر سوابق مهندسین مشاور هندسه پارس در پروژه‌های تونل

دریافت خلاصه سخنرانی آقای دکتر علی فاخر در این همایش دریافت خلاصه سخنرانی آقای دکتر علی فاخر در این همایش

دریافت فایل اسلاید های ارائه شده در سخنرانی دکتر علی فاخردریافت فایل اسلاید های ارائه شده در سخنرانی دکتر علی فاخر

مهندسین مشاور هندسه پارس