تور یک روزه همکاران هندسه پارس به دریاچه شورمست


گروه کوهنوردی و طبیعت گردی هندسه پارس گزارش دادکه : تور یک روزه گردشگردی دریاچه شورمست در تاریخ 30 بهمن ماه 1393 برگزار شد. 25 نفر از همکاران و خانواده محترم ایشان در این برنامه حضور داشتند. حضور افراد از طیف‏های سنی مختلف در این برنامه حائز توجه بود به گونه‏ای که جوان‌‏ترین فرد حاضر در برنامه یک و نیم سال سن داشت.
بردیا ناشر جوان‌ترین فرد حاضر در برنامه بردیا ناشر

بردیا ناشر جوان‌ترین فرد حاضر در برنامهدر ساعت 7 صبح روز پنجشنبه، همکاران در شرایطی که باران ملایمی در تهران می‌بارید مقابل دفتر مرکزی شرکت حضور یافته و با یک دستگاه میدل‌باس راهی جاده فیروزکوه شدند. در طول مسیر پس از عبور از شهر گیلاوند بارش برف باعث سفید پوش شدن منطقه شده بود. در طول مسیر با برگزاری بازی‌های جمعی نظیر پانتومیم جو شاد و دلچسبی بر فضای داخل اتوبوس حاکم بود. صبحانه در رستوران امین واقع در روستای امین‏آباد صرف شد. پس از صبحانه، امکان برف بازی مختصر فراهم شد.
صبحانه در رستوران

صبحانه در رستورانبا رسیدن به شهر پل سفید، وارد جاده فرعی روستای شورمست شده و با عبور از جاده پر پیچ و خم آن حدود ساعت 12 به دریاچه شورمست رسیدیم. مه زیبایی که بر فراز دریاچه و کوه‌های اطراف قرار گرفته بود، باعث زیبایی دوچندان طبیعت منطقه شورمست شده بود. با توجه به احتمال بارش باران در آلاچیق‌های واقع در ضلع شرقی دریاچه مستقر شده و افراد قدم زدن در مسیر دور دریاچه و مسیر‏ جنگلی مجاور را آغاز نمودند.
مه بر فراز دریاچه

مه بر فراز دریاچهگشت و گذار دور دریاچه

گشت و گذار دور دریاچهپس از پیاده‏روی و برپایی آتش، ناهار دسته‏جمعی با همکاری همه افراد آماده و صرف شد. تهیه ناهار دسته جمعی جوجه کباب در مجاورت آتش و زیر بارش ملایم باران لحظات زیبا و لذت‏بخشی را برای همگان رقم زد.
منقل صحرایی طراحی شده توسط یکی از همکاران
منقل صحرایی طراحی شده توسط یکی از همکارانمراسم ناهار دسته جمعی

مراسم ناهار دسته جمعیعکس‌های یادگاری دسته جمعی

عکس‌های یادگاری دسته جمعیدر ادامه با گرفتن عکس‌های یادگاری در ساعت 16:30 گروه به سمت تهران حرکت کرد. بارش برف و باران در سمت شمالی رشته کوه‌های البرز و تابش آفتاب پس از عبور از گردنه گدوک جلوه زیبایی به مناظر اطراف داده بود. برای استراحت و پذیرایی عصرانه مجدداً در رستوران امین توقف صورت گرفت. روز برگزاری این برنامه مصادف شده بود با روز تولد همکارمان خانم مهندس طیاری که به همین منظور جشن تولد مختصری برای ایشان برگزار گردید. نهایتاً در ساعت 8:45 عصر با رسیدن مقابل دفتر مرکزی شرکت در اتوبان کردستان برنامه پایان یافت.
هیئت مدیره فعلی گروه کوه نوردی و طبیعت گردی هندسه پارس

هیئت مدیره فعلی گروه کوه نوردی و طبیعت گردی هندسه پارسگروه کوه نوردی و طبیعت گردی هندسه پارس در راستای سیاست های شرکت در خصوص مدیریت منابع انسانی تشکیل شده است و اعضای هیئت مدیره آن با انتخاب هیئت مدیره هندسه پارس انتخاب شده اند. برنامه بعدی طبیعت گردی هندسه پارس پیش بینی می شود که در بهار 94 برگزار شود.