همایش سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS) با حضور شرکت مهندسین مشاور هندسه پارس


سیزدهمین همایش سواحل، بنادر و سازه های دریایی با حضور 40 کشور در هتل المپیک تهران از تاریخ 97/09/05 الی 97/09/07 به مدت سه روز برگزار شد. افتتاحیه این همایش با بازدید وزیرمحترم راه و شهرسازی جناب آقای محمد اسلامی از نمایشگاه انجام شد.
همایش سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS)

شرکت مهندسین مشاور هندسه پارس علاوه بر حمایت مالی و معنوی از همایش، در نمایشگاه وابسته به همایش نیز غرفه ای ویژه در مجاورت غرفه سازمان بنادر و دریانوردی داشت. همکاران و مهندسین بخش بندر سازی و سازه های دریایی به همراه مدیر گروه و اعضاء هیئت مدیره پاسخگوی مهمان ها و بازدید کنندگان غرفه بودند.معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل سازمان بنادر جناب آقای محمد راستاد در حین بازدید از غرفه مهندسین مشاور هندسه پارس در رابطه با پروژه های بخش دریایی که با طراحی و مدیریت این شرکت انجام شده بودند سوالاتی از مدیر گروه بندرسازی و سازه های دریایی پرسیدند. در رابطه با پروژه پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل مکران نیز صحبت هایی صورت گرفت.
تصویر گواهینامه شرکت در نمایشگاه
تصویر گواهینامه شرکت در نمایشگاه

همچنین در مراسم اختتامیه همایش، به پاس قدردانی از مشارکت مسئولانه و تلاش های بی دریغ و ارزنده «گروه بندرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران» با الهام از تخصص، تعهد، وظیفه شناسی و اهتمام نسبت به پیشبرد فرهنگ دریایی و اقتصاد دریا محور، لوح سپاس (تقدیرنامه) از سوی مدیرعامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی اعطا گردید که آقای دکتر شکوه عبدی نماینده «گروه بندرسازی» در شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور، لوح مزبور را تحویل گرفتند.
لوح سپاس (تقدیرنامه) از سوی مدیرعامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی
لوح سپاس (تقدیرنامه) از سوی مدیرعامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی


همایش سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS)